Ana Sayfa
01 Eylül 2018 ( 1369 görüntülenme )

AKP'de YENİ RACON!..

AK Parti'nin Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki Kayseri'de ilçe teşkilatlarına ziyaretlerde bulundu. 


'PARTİ DIŞINDAN ADAY'

Yerel seçime dair soruları yanıtlayan Özhaseki, "Parti dışında da birçok değerli insanı partimize davet ederek, belediye başkanımız olması için teklif götürürüz. Bunda hiçbir mahsur yok." dedi. Özhaseki, parti dışından isimlerin de aday gösterilebileceğini söyleyerek şöyle devam etti:

'REKABETTEN KEYİF ALACAĞIMIZ ADAYLAR OLSUN'

"Birçok partide aslında 24 Haziran seçimleri sonuçları bile daha 2 ay sonra tartışılıyor. Yerel seçimler için de doğrusu herhangi bir ümit verici bir şey ortaya koymuyorlar. Keşke rakiplerimiz de çok daha ciddi bir çalışma içinde olsalar. Şehirlere faydalı olacak, bizim de rekabetten keyif alacağımız insanları koysalar. Böyle gitsek seçimlere, dileğimiz bu olur. Ancak, o taraflara bakmadan biz kendi işimize bakıyoruz.'

‘PARTİ DIŞINDAN DA ADAYLAR OLABİLİR'

"Kendi teşkilatlarımızdan yetişmiş arkadaş var ise onların da olmasına gayret ederiz. Ama öyle yerle olur ki vatandaşın tercihleri biraz daha farklıdır. Ona da saygı duyarız. Parti dışında da birçok değerli insanı partimize davet ederek, belediye başkanımız olması için teklif götürürüz. Bunda hiçbir mahsur yok. Koltuk çantada keklik diye düşünen, öyle diyen yanılır. Bu işin aslı esası, 1 şehrin dilini iyi tutturmak, 2 beklentilerini iyi görmek onlar karşısında saygılı davranıp o beklentiye uygun cevap vermektir."

kaynak:sputnik

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ