Sancaktepe Belediyesi'nden alacaklarını tahsil edemeyenler mahkemelerin kapısını çalmaya başladı.

BORÇLAR ÖDENEMİYOR

Haciz skandalını CHP'den Sancaktepe Belediye Başkanı aday adayı olan Alper Yeğin gündeme getirdi. Haciz evraklarını facebook sayfasından paylaşan Yeğin, "Sancaktepe Belediyesine borçlarını ödeyemediği için alacaklılar tarafından haciz işlemi yapıldı.

Sancaktepe Belediyesini batırıp Ümraniye’ye ve Ataşehire gidenlerden Sancaktepe’yi kurtacağız. BORÇ BATAĞINDAKİ SANCAKTEPE YÖNETİLEMİYOR" diyerek evrakları paylaştı. SANCAKTEPE BELEDİYE BAŞKANI İSMAİL ERDEM KİMDİR?

1959 yılında Sivas’ta doğdu.
1977 yılında MSP Kadıköy baş müşahidi olarak siyasete başladı. 1984 yılında REFAH Partisi Kadıköy ilçe teşkilatında seçim işleri başkanı olarak yer aldığı İlçe yönetiminde 2 dönem seçim işleri, 2 dönem teşkilat başkanlığı yaptı.1991 Genel Seçimlerinde, REFAH Partisi’nden İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı oldu. 1995 - 2001 yılları arasında REFAH ve FAZİLET Partisinde İlçe Başkanlığı görevlerinde bulundu. 1999 Yerel Seçimlerinde 1. Bölge Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı oldu. Aynı yıl İl Genel Meclisi Üyesi seçildi.

AKP’YE İLK GİRENLERDEN

AK Parti’nin kuruluşu ile birlikte AK Parti İl Genel Meclis Grubu’nu kurdu ve Grup Başkanı oldu. 2001 - 2004 yılları arasında AK Parti Kurucu İl Yönetim Kurulu Üyeliği ve Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcılığı görevlerini üstlendi. 3 Kasım 2002 Genel Seçimlerinde 1. Bölge SKM Başkanlığı yaptı.

2004 – 2009 yılları arasında İBB Meclis Üyeliği, 2005 - 2009 yılları arasında İBB Meclis Üyeliğiyle birlikte aynı zamanda Encümen Üyeliği görevlerini yürüttü.
2009 ve 2014 Yerel Seçimlerinde, iki dönem üst üste Sancaktepe Belediye Başkanlığı’na seçildi ve halen bu görevini devam ettirmektedir.

Başkan ERDEM, aynı zamanda, 20.675 sporcu ile Türkiye’nin en fazla lisanslı sporcuya sahip ikinci spor kulübü olan Sancaktepe Belediyesi Spor Kulübü’nün Onursal Başkanı ve Galatasaray Spor Kulübü Kongre Üyesidir.

“Yerel Siyaset ve Belediyecilik” isimli bir kitabı bulunmakta, birikimlerini 2 dönem İstanbul Aydın Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Mahalli İdareler Bölümü’nde Yüksek Lisans öğrencilerine aktarmıştır. Anadolu Üniversitesi Sosyal Bilimler Bölümü’nden mezun olup evli ve dört çocuk babasıdır.

Kaynak: Sancaktepe Belediyesi web sitesi/ gerçekgundem

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturkstrateji.com
Video Haber www.bilgeturktv.com
Özel Haber www.e-sarizeybek.com
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ