Ana Sayfa
14 Mart 2018 ( 1942 görüntülenme )

CHP'DEN KAVGAYA İLİŞKİN AÇIKLAMA!

CHP Grup Başkanvekili Özel, Mecliste ittifak yasasının görüşmeleri sırasında çıkan kavgaya ilişkin, "Orada yaratılan kaotik ortam ve aşırı sinir, Musa Çam'ın, 'Sayın Genel Başkana son derece saygılıyım' sözlerini de gölgeledi" dedi.


CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Mecliste ittifak yasasının görüşmeleri sırasında çıkan kavgaya ilişkin, "Orada yaratılan kaotik ortam ve aşırı sinir, Musa Çam'ın, 'Sayın Genel Başkana son derece saygılıyım' sözlerini de gölgeledi." dedi.

TBMM'de gazetecilerin dün yaşanan kavgaya ilişkin sorularını yanıtlayan Özel, TBMM Başkanvekili Yaşar Tüzün ile bir görüşme gerçekleştirdiklerini, medya kuruluşlarının elindeki görüntülere ulaşmaya çalıştıklarını söyledi.Bir milletvekili danışmanının Meclis kampüsü içerisinde, gerekçesi ne olursa olsun şiddet uygulamasını kabul etmediklerini belirten Özel, "Bu konuda sorumluluk aslında MHP'ye düşer. MHP'nin bugüne kadar kaldığı sessizliği utanç verici buluyoruz. Biz görüntüleri topluyoruz, Başkanlık Divanında gündeme getireceğiz ve o danışmanların cezalandırılması ve kameraman arkadaşın hukukunun korunması için gayret göstereceğiz." diye konuştu.

kaynak:yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ