Ana Sayfa
13 Mart 2018 ( 7131 görüntülenme )

AKŞENER AKP'YE NOKTAYI KOYDU: "NE YAPSANIZ NAFİLE"

AKŞENER: "HANGİ KANUN GEÇERSE GEÇSİN, SONUÇ ALAMAZLAR”

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, gündemi değerlendirmek üzere düzenlediği haftalık basın toplantısında soruları cevapladı.

AKP-MHP ittifakına ilişkin Meclis'ten geçen yasalara değinen Akşener, "Hangi kanun geçerse geçsin, insan unsuru varken hiçbir sonuç alamazlar" dedi. Akşener'in açıklamaları şöyle:

“FETÖ’NÜN DEVLETE SIZMASININ SORUMLUSU AKP’DİR”

"Uzun süre iktidarla ikili ilişkileri bulunan FETÖ kısa sürede ülke yönetiminde söz sahibi olmuştur. FETÖ’nün her yere sızmasının sorumluluğu iktidara aittir. Hal böyleyken iktidarın bunları yalanlayıp sorumluluktan kaçması insanın aklıyla alay etmek durumuna gelmiştir."


"MİLLET YAPTI ONLAR DEĞİL"

"15 Temmuz’da devleti en önemli kurumlarımızı bu millet sokakta kurtarmıştır. Durum böyleyken idareciler milletin övüncünden pay çıkarmaya çalışmaktadır."

"HANGİ KANUN GEÇERSE GEÇSİN, SONUÇ ALAMAZLAR”


“Hangi kanun geçerse geçsin insan unsuru varken istedikleri yasayı geçirsinler. Bir sonuç alamazlar. İYİ Parti olarak vatandaşımızın en büyük korkusu olan sandık güvenliği konusunda güvence veriyor. Bu sözü veriyorum çünkü siz sandığı korursanız hiçbir alengirli durum olamaz". 

"TÜRKİYE İYİ OLACAK"

"Biz mahalle ve apartman temsilcisine kadar vatandaşlarımızı eğitiyoruz. Acil eylem planlarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. İktidar partisi istemese de Türkiye iyi olacak.”

Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ