6729 izlenme 17 Şubat 2018
Milletvekili Yedekci’den halka çağrı: "Buna dur demenin vakti geldi"

Çocuk istismarına tepkiler cığ gibi büyürken CHP'li Gülay Yedekci'den önemli bir çağrı geldi. Yedekci, sosyal medya hesaplarından paylaştığı bir video ile çocuk istismarlarına karşı vicdanı olan herkesi bu sürece dur demeye davet etti.

"BU SAPIKLAR DURDURULMALI"

 CHP'li vekil, " Gelin hep beraber güç olalım, gelin devletin o güçlü yumruğunu bu sapıkların başına indirelim" dedi.

Videoda Yedekci;

"HER GEÇEN GÜN ÇOCUK İSTİSMAR VAKALARI ARTIYOR"

 “Her geçen gün yeni istismar vakalarıyla karşı karşıya kalıyoruz. İnsanlar kendi çocuklarına, komşularının çocuklarına istismarda bulunuyor. Bunu artık yüreğimiz kaldırmıyor. Mecliste defalarca önerge verdik, defalarda bütün milletvekillerine çağrıda bulunduk, en ağır yaptırımların uygulanmasını istedik ancak ses çıkmadı."

"CAM FİLMİNE GÖSTERİLEN İLGİ BU SAPIK VAKALARA KARŞI GÖSTERİLMİYOR"

" Cam filmiyle ilgili açıklamalar yapanlar çocuk tecavüzlerine karşı seslerini çıkarmadı. Kadınların kahkaha atmalarıyla,hangi kadının hangi erkekle yan yana duracağıyla ilgili açıklamalar yapanlar çocuk tecavüzleriyle ilgili ağızlarını bile açmadılar” ifadelerini kullandı.

TELEFON NUMARASINI PAYLAŞTI, DESTEK İSTEDİ

Vicdan sahibi herkese cağrıda bulunduğunu ifade eden Yedekci, “Bütün sendikalara, bütün kadınlara, bütün insanlara; vicdanı olan herkese sesleniyorum. Ben İstanbul Milletvekili olarak cep telefonum ve e-maillerim 24 açık, sizden destek bekliyorum.

 Telefon numaram; 05382643512, e-mail adresim; gulay.yedekci@tbmm.gov.tr . Gelin hep beraber güç olalım, gelin devletin o güçlü yumruğunu bu sapıkların başına indirelim” dedi.

Kaynak: Sözcü

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturksam.com
Video Haber www.sarizeybek.tv
Özel Haber www.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ