67465 izlenme 01 Aralık 2017
DENGİR MEHMET FIRAT: ÖRGÜT LİDERİMİZ ERDOĞAN'DI

Eski AKP'li yeni HDP'li Mersin Milletvekili Dengir Mehmet Fırat Erdoğan hakkında ağır konuştu.

 İşte o açıklama...

HDP Mersin 1'inci sıra milletvekili adayı Dengir Mir Mehmet Fırat, Kürt sorunundan söz edenlerin, Cumhurbaşkanı'nın söylemlerinden sonra yeniden örgüt üyeliği ve bölücülükle suçlandığını ileri sürerek,

'Örgüt liderimiz Erdoğan'dı'

 "Ben kendi kendimi ihbar ediyorum, itirafta bulunuyorum. Örgüt lideri olarak bir Cumhurbaşkanı ile hapis yatmayı da bir şeref addediyorum" dedi.

Dengir Mir mehmet Fırat, 

"ÖRGÜTÜN BAŞI O"

"Sayın Cumhurbaşkanı, Kuveyt gezisinden dönerken, benim de içinde olduğum bir suç örgütünden bahsetti, hem de organize bir suç örgütü. 2001 tarihinden beri bu örgütün üyesiymişiz. Aslında ben bunun bir suç örgütü olduğunu bilmiyordum. Sayın Cumhurbaşkanı o zaman genel başkanımız ve başbakanımızdı. Benim masumiyetimden istifade ederek, bana başka türlü anlatarak o teşkilatın ve suç örgütünün içine almış."

"BİRLİKTE HAPİS YATMAKTAN ONUR DUYARIM"

 "Ne yapalım, kaderde hapis yatmak varsa, örgüt lideri olarak bir Cumhurbaşkanı ile hapis yatmayı da bir şeref addediyorum. Ama ben masumum, beni kandırmıştı. Tahmin ediyorum ki benimle birlikte diğer arkadaşları da kandırmıştı. Ben kendi kendimi ihbar ediyorum. Bir nevi de itirafta bulunuyorum. Herhalde hâkimler de bunu nazara alır. Biliyorsunuz, itirafçılar için indirim de söz konusu."
Image result for Dengir Mehmet Fırat BİZ ÖRGÜT İSEK ÖRGÜTÜN BAŞI ERDOĞANDIR DEDİ
Kaynak: DHA/ 01 MAYIS 2015

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturksam.com
Video Haber www.sarizeybek.tv
Özel Haber www.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ