MHP MYK üyesi İbrahim Çiftçi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın İstanbul Şehir Üniversitesi ile ilgili Ahmet Davutoğlu ve Ali Babacan'ı dolandırıcılıkla suçlamasına tepki gösterdiği twitlerini sildi.

MHP MYK üyesi İbrahim Çiftçi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, İstanbul Şehir Üniversitesi ile ilgili eski yol arkadaşları Ahmet Davutoğlu, Ali Babacan ve Mehmet Şimşek'i dolandırıcılıkla suçlamasını eleştiren paylaşımları kaldırdı.

‘İHANET ORTAKLARI’ DEMİŞTİ


Twitter hesabından yaptığı paylaşımlarda, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı sert şekilde eleştiren MHP'li Çiftçi, "Bugünün hasımları,dünün ihanet ortakları kirli çamaşırlarını dökerken kendilerini de göstermeye başladılar. Görebilenlere!" demişti.

‘YEDİĞİ HURMALAR İFŞA OLUYOR’ DEMİŞTİ
Çiftçi ikinci paylaşımında ise, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Ahmet Davutoğlu'nu sahtekarlığın merkezine koyduğunu ve kendi yediği hurmaları ifşa etmek zorunda kaldığını belirterek, Cumhurbaşkanlığı Mazbatasını geciktirip AKP Genel Başkanlığına A.Davutoğlu'nu seçtirirken bu hukuksuzluğun temelini kendisi atmadı mı?" ifadelerini kullanmıştı.

‘HEPSİNİ SİLDİ’

Çiftçi'nin, Devlet Bahçeli'yi kızdıracak çıkış olarak yorumlanan söz konusu paylaşımlarını, MHP yönetiminden gelen bir uyarı nedeni ile kaldırdığı öğrenildi. Çiftçi, paylaşımları kaldırmasına rağmen herhangi bir özür açıklaması yapmadı.

Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturksam.com
Video Haber www.sarizeybek.tv
Özel Haber www.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ