Ana Sayfa
11 Mart 2018 ( 10632 izlenme )

KARAMOLLAOĞLU'NDAN BÜYÜK UYARI!..

KARAMOLLAOĞLU: “ASIL TEHLİKE SİYONİZM”

KARAMOLLAOĞLU: “ABD VE İSRAİL BU İŞİN ARKASINDA”


SP Genel Başkanı Karamollaoğlu, partisinin Aksaray İl Başkanlığı Kongresi'ne katıldı. Kültür merkezinde düzenlenen kongrede konuşan Karamollaoğlu, Türkiye'nin badireli süreçten geçtiğini ve etrafının kan gölüne döndüğünü söyledi.

“AFRİN HAREKATI ÖNEMLİ”


Bir ülkenin sınırları tehdit altındaysa o ülkenin gerekli tedbirleri alabileceğini kaydeden Karamollaoğlu, Türk Silahlı Kuvvetleri'nce (TSK) Afrin'deki terör örgütlerine yönelik sürdürülen 'Zeytin Dalı Harekatı'nın bu açıdan önemli olduğunu vurguladı. SP Lideri Karamollaoğlu, şunları söyledi:

“MÜSLÜMAN ALEMİNE BÜYÜK OYUN”

''Her taraf çevremizde, kan gölüne döndü. Dikkat edilirse sanki gizli bir el İslam alemini özellikle kan gölüne çevirebilmek için büyük bir çaba gösteriyor, projeler hazırlamış ve gerçekleştiriyor. Adeta Müslümanlar birbirlerini katlediyor. Bu gelişmeler, acaba hakikaten tesadüfen mi meydana geldi, yoksa birileri bu gelişmeleri planlıyor mu?”

“AFRİN HAREKATI GEREKLİ BİR ADIMDIR”


“ Tabi onun arkasından da biz ne yapıyoruz? Biz bu gelişmelere karşı direnecek güce sahip miyiz? Barışı tesis edebilmek için üzerimize düşen vazifeleri yerine getirebiliyor muyuz? Birtakım yardımlar elbette gereklidir. Bir ülkenin sınırlarında kendisini tehdit eden gelişmeler olursa, o ülke elbette gerekli tedbirleri alır. Afrin’de yürütülen harekat Türkiye için gerekli bir adımdır.”

“SİYONİZM BÖLGEYİ ŞEKİLLENDİRMEYE ÇALIŞIYOR”


“Bizim bulunduğumuz bölge, siyonizm tarafından yeniden şekillendirilmeye çalışılıyor. Bu görevi de maalesef Amerika Birleşik Devletleri ve beraber çalıştıkları İsrail ve diğer Avrupa ülkeleri yapıyor.''

Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ