Ana Sayfa
05 Eylül 2017 ( 156 izlenme )

MEDYA HAREKETLENDİ!.. AKŞENER GELİYOR...

ÖZTÜRK: ERGENEKON DESTANINDAKİ ASENA

Hükümet'e yakınlığıyla bilinen Yeni Şafak yazarı Kemal Öztürk, "Ergenekon destanındaki gibi, çekiçle demir dövmeye hazırlanan bir Asena" diyerek bahsettiği Akşener'in, MHP'yi çok zorlayacağını yazdı.

Yeni Şafak yazarı Kemal Öztürk, bayram tatili arasından itibaren yoğun bir gündem olacağını dikkat çektiği köşe yazısında 'Yeni Parti'nin gelişi ile MHP'yi zor günler bekliyor" ifadelerini kullandı. 

Öztürk, "Artık Niko’nun Meyhanesi gündemi değiştirmeye yeter mi? bilmem" sözleriyle Bahçeli'nin siyasi söylemlerinin gündemi değiştiremeyeceğini vurguladı.

Meral Akşener'den, "Ergenekon destanındaki gibi, çekiçle demir dövmeye hazırlanan bir asena" diyerek bahseden Öztürk'ün, "Tatil bitti Yoğun gündeme hazırlanın" başlıklı yazısının ilgili bölümü şöyle:

"ERGENEKON DESTANINDAKİ ASENA"

"MHP, ensesinde boza pişirmeye, hatta Ergenekon destanındaki gibi, çekiçle demir dövmeye hazırlanan bir asena ile uğraşmaya ciddi biçimde bu aydan itibaren başlayacak. Meral Akşener beklenmedik bir ilgi ve güçle siyasete girerse, MHP için zor günler geliyor. Artık Niko’nun Meyhanesi gündemi değiştirmeye yeter mi? bilmem."

Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ