4611 izlenme03 Mart 2018
İlahiyatçı Nurettin Yıldız: "Baharat, kahve ve ketçap şehvet uyandırır"

6 yaşındaki çocukla evlenmenin normal olduğu ve asansörde halvet olabileceğine dair skandal ifadeler kullanan İlahiyatçı Nurettin Yıldız, bu kez de baharat, kahve ve ketçabın şehvet uyandırabileceğini söyledi.

“6 YAŞINDA ÇOCUKLA EVLENMEK”


Daha önce 6 yaşındaki çocukla evlenilebilmesi, asansörde halvetin gerçekleşebilmesi ve yatağın konumundan battaniyenin örtülüş şekline kadar ilginç fetvalar veren Yıldız, bu kez de baharatlı yiyeceklerin, kahve ve ketçabın şehveti uyandırabileceğini söyledi.

Nurettin Yıldız ayrıca, "gıdayı şehveti azdırmayacak şekilde kullanmak" üzerine de tavsiyelerde bulundu. Yıldız, şöyle konuştu:

“GENÇLER BAHARATLI YEMESİN”

"Baharatlı yiyecekler, aşırı et tüketimi, cinsel şehveti uyarıcı gazlı, kahve gibi çay gibi içecekler, kakaolu içecekler… Bunlar şehvet uyandırıcı şeylerdir. Mesela genç biri baharatlı yemesin, ketçaplı şeyler yemesin. Bunlar iç organlarımızı çabuk hareketlendirir. Kahveye dikkat etmelidir, gazlı içeceklere dikkat etmelidir. Et tüketimi tıpkı diyet hastaların kullandığı gibi olmalıdır. Ta ki evlenene kadar."

Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ