Ana Sayfa
19 Aralık 2017 ( 24268 görüntülenme )

ÖZEL'DEN SOYLU'YA BÜYÜK SÜRPRİZ!..

“SOYLU’YA SÜRPRİZ BELGE”

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın eniştesi Ziya İlgen imzalı, Man Adası’nda kurulan BUMERZ adlı şirketin 2009 tarihli belgesini İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya gönderdi.

Özel’in Twitter hesabında “Süleyman Soylu sordu, dün açıkladım, bugün makamına resmî yazı ekinde yolluyorum. Man Adası’nda Erdoğan’ın Ziya Eniştesi imzalı mühürlü BUMERZ şirketinin resmî belgesi” ifadeleriyle paylaştığı belgeyle birlikte, kaleme aldığı açıklamayı da paylaştı. Özgür Özel şöyle dedi:

“MAN ADASI BELGESİNİ İSPAT EDİN DEMİŞTİNİZ, BUYUR”

“16 Aralık 2017 Cumartesi günü Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde İçişleri Bakanlığı Bütçesinin görüşmeleri sırasında yaptığını konuşmada, “Bakın, bir gün dahi siyaset yapmasam, Türkiye de bilsin bunu, namusum ve şerefim üzerine söylüyorum bu işin peşini ben ve arkadaşlarım da bırakmayacağız. Bu Man Adası’nı ispat edeceksiniz, Genel Başkanınız ispat edecek” şeklinde bir beyanınız olmuştur.

“HİÇBİRİNİN ŞİRKETİ YOK DEMİŞTİNİZ, BUYUR”

Ayrıca Başbakan Binali Yıldırım 11 Aralık 2017 tarihinde yaptığı 2018 Yılı Bütçe Konuşmasında “Man Adasında bu insanların hiçbirinin şirketi yok.” İfadesini kullanmış. “Orada isimleri zikredilen Sayın Cumhurbaşkanının hiçbirinin bir şirketi yok.” şeklinde bir beyanda bulunmuştur.

“AHA İŞTE BELGE”

Konuyla ilgili dün basınla ve kamuoyuyla paylaştığımız; Man Adası Devletinin https://services.gov.im/ sitesinde de erişebileceğiniz, Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eniştesi Ziya İlgen imzalı, Man Adası’nda kurulan BUMERZ adlı şirketin 2009 tarihli belgeyi ekte bilginize sunarım. Saygılarımla.”

İşte o paylaşım:




















Kaynak: Özgür Özel Resmi Twitter Sayfası/ Odatv

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ