Reklamlar
Anasayfa » Haber
07 Aralık 2016 ( 92 görüntülenme )

Putin Öyle Bir Adım Attı ki...

Peki ya bizimkiler!
  AZERBAYCAN-ERMENİSTAN ÇATIŞAMASINDA PUTİN DEVREDE
 
Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Ermenistan Cumhurbaşkanı Serj Sarkisyan ve Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev yaptıkları telefon görüşmesinde temaslara devam etme konusunda anlaştılar.
 
Kremlin Basın Servisi'nden yapılan açıklamaya göre, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Ermenistan Cumhurbaşkanı Serj Sarkisyan ve Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev yaptıkları telefon görüşmesinde temaslara devam etme konusunda anlaştılar.
 
 Kremlin Basın Servisi'nden yapılan açıklamada, "Rusya durumun normale dönmesi için gerekli aracı adımları atıyor ve atmaya devam edecek. Avrupa Güvenlik ve İşbirliği Teşkilatı Minsk grubunun aracılığıyla Karabağ sorununun barışsal çözümü için Azerbaycan ve Ermenistan arasındaki görüşme sürecine başlanmasının öneminin altı çizildi" denildi.
 
 Üç ülke lideri çeşitli formatlarda temaslara devam etme konusunda anlaştılar.
 
Haber böyle…
 
Kafkaslar’da en büyük sorun; tarihsel Türk- Ermeni çatışmasının son somut örneği ve burada Türkiye yok!
 
Oysaki Ermenistan hududu bizde, Nahçıvan hududu bizde, hele bir de Karabağ Azerbaycan-Nahçıvan hattına eklenirse büyük güç bizde!
 
Ama gelin görün ki bu stratejik davada herkes var bir Türkiye yok, Türk Milleti yok, Türk dünyası yok!
 
Bazen insan düşünüyor “çırpınırdı Karadeniz” türküsü kim için ne için söylenmiş” diye… 

Ya da Türk yurdunu , milletini ve gücünü yönetenler kim, diye...

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İSRAİL'İN ORTADOĞU SİYONİST PLANI TÜRKÇE TAM TERCÜME İsrail Konuştu: Erdoğan Harekete Geçti! TÜRKİYE'DEN AB'YE UYARI... Türk Dünyasında GÜNEY AZERBAYCAN... Muavenet Zırhlısını ABD NEDEN VURDU... ŞOK! TEVRAT'ın Ayetiyle Savaş Planı Yapmışlar! Onuru İçin İntihar Eden Vatansever: Albay Reşat (Çiğiltepe) Kore Diktatörü de 'O' Sistemi İstiyor

Bakmadan Geçme!

KAPAT
VATAN HAİNLERİNDEN ASKERİMİZE KAHPECE SALDIRI!