Ana Sayfa
19 Aralık 2017 ( 69905 izlenme )

Saygı ÖZTÜRK AÇIKLADI... TÜRK ORDUSUNA AĞIR KUMPAS!..

“AFRİN’E HAREKAT MEHMETÇİK'E KATLİAM PLANIDIR”

ABD’den alınan bombaların etkisinin azaltıldığı ve “sahte” olduğu iddiası gündeme geldi.

Sözcü gazetesi Ankara Temsilcisi Saygı Öztürk, bugünkü “ABD bombalarına dikkat!” başlıklı yazısında Güneydoğu'da Jandarma Bölge Komutanlığı'nda önemli bir görevde bulunan komutanın mektubunu yayımladı.

Saygı Öztürk şunları yazdı: “Güneydoğu'da Jandarma Bölge Komutanlığı'nda önemli bir görevde bulunan komutan, askerimizin Afrin'e girme hazırlıkları yaptığı bir dönemde önemli bir uyarıda bulundu. İşte, komutanın uyarısından bir bölüm:


“ABD FİRMASININ VERDİĞİ BOMBALAR SAHTE”

“Maalesef uçaklarımızın attığı bombalar sahte… Son bir ayda, Van, Şırnak, Bitlis bölgesinde çok net iki olay var. 7 kişilik terörist guruba üç bomba atılıyor, 25-30 metre yakınlarına düşmesine rağmen bir terörist yaralı kurtuluyor. Diğer olayda uçak bombası, ağaç altında oturan iki teröristin 8 metre dibine düşüyor ancak bunlar da hiçbir şey olmamış gibi kalkıp gidiyor. Bu nasıl bir iş? Normalde tek bomba 300 metre mesafede ne varsa öldürür. Bombaları üreten de ABD firmasıdır.”

“ORDUMUZ SAVAŞA SÜRÜKLENİYOR AMA BU UÇAK BOMBALARI SAHTE”

"Bu mühimmatlarla sınırlarımız dışında gireceğimiz bir savaşta nasıl bir tabloyla karşılaşacağımızı düşünmek bile istemiyorum. ABD 4 bin TIR silah ve mühimmatı PKKPYDSDG'ye verdi. Bizim Hava Kuvvetlerimizin uçaklarının kullandığı bombaları üreten de ABD… Ordumuz, içleri boş uçak bombalarıyla bilinçli ve kasıtlı olarak bir savaşa doğru sürükleniyor. Bu plan, Mehmetçik için bir katliam planıdır.”

Genelkurmay Başkanlığı’na seslenen Saygı Öztürk yazısını şöyle sonlandırdı:

“GENELKURMAY BAŞKANLIĞI BİZLERİ DE BİLGİLENDİRMELİ…

“Tabii ki bu ülkenin insanı ölmesin. Uçaklarımız kendi topraklarımızı bombalamasın. Ancak güvenlik gerekçesiyle ve zorunlulukla bunlar atılıyorsa, bugün bize bu oyunu yapan ABD, yarın yabancı bir ülke toprağına girdiğimizde de bu tuzakları kurabilir. En azından bu iddialar mutlaka incelenmeli ve Genelkurmay Başkanlığı bizleri de bilgilendirmeli…”

Kaynak: Saygı Öztürk- Sözcü/ Odatv

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ