3434 izlenme 09 Şubat 2021
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener grup toplantısında konuştu. Akşener esnafın derdini “İktidar hayal aleminde yaşarken, Biz, çarşıda, pazarda, esnafımızı dinliyoruz. Esnaf kepengini, vatandaş evde kombisini kapatıyor! Sen ne kadar uğraşırsan uğraş Sn.Erdoğan, artık mızrak çuvala sığmıyor. Sizin masallarınız hafif Milletin gerçeği ise artık çok ağır!” ifadeleriyle dile getirdi. Akşener’in bu sözlerini İYİ Parti İstanbul Milletvekili Ahmet Çelik sosyal medya hesabından paylaştı.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener grup toplantısında konuştu. Akşener hükümeti ekonomi ve sistem üzerinden eleştirirken şu ifadeleri kullandı:
 
'ERDOĞAN ADİL DÜZENİ HATIRLADIN MI'
Bizim, Türkiye için, büyük hayallerimiz var. Bizim, milletimiz için, zengin, mutlu ve huzurlu bir Türkiye vizyonumuz var. Ama böyle bir vizyonu, bu ucube sistemle hayata geçiremeyiz. Böyle bir vizyon için, şeffaf bir yönetim, liyakatli yöneticiler ve adil bir düzen gerekir.

‘MİLLETİN DERDİ BAŞKA İKTİDAR İKTİDAR HAYAL ALEMİNDE’
“ İktidar hayal aleminde yaşarken, Biz, çarşıda, pazarda, esnafımızı dinliyoruz. Esnaf kepengini,vatandaş evde kombisini kapatıyor! Sen ne kadar uğraşırsan uğraş Sn.Erdoğan, artık mızrak çuvala sığmıyor. Sizin masallarınız hafif Milletin gerçeği ise artık çok ağır!

İSTANBUL MİLLETVEKİLİ AHMET ÇELİK PAYLAŞTI

Akşener’in bu sözlerini İYİ Parti İstanbul Milletvekili Ahmet Çelik sosyal medya hesabından paylaştı.

Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturksam.com
Video Haber www.sarizeybek.tv
Özel Haber www.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ