Reklamlar
Anasayfa » Haber
07 Aralık 2016 ( 75 görüntülenme )

Şok! Rus uçaklarından İnanılmaz Vahşet!

Terörle Mücadele Bu mu?
Şok! Rus Uçaklarından İnanılmaz Vahşet: 17 Ölü

Rus uçaklarının Halep'te bir okula düzenlediği hava saldırısında 8'i öğrenci 17 kişi hayatını kaybetti.

Rus savaş uçakları nın Suriye'nin kuzeyindeki Halep kentinde bulunan Anjara beldesine düzenlediği  hava saldırısı nda 8'i öğrenci 17 kişinin  öldü ğü, 25 kişinin yaralandığı bildirildi.

Sivil savunma ekiplerinden alınan bilgiye göre,  Rus savaş uçaklarının  Halep'in batısındaki Anjara beldesinde bir okul ve sivillere ait binanın hedef alındığı hava saldırısında 17 kişi öldü, 25 kişi yaralandı.

Saldırıda hayatını kaybeden 17 kişiden 8'inin öğrenci 1'inin öğretmen, diğer 8'inin ise evleri vurulan aynı ailenin fertleri olduğu kaydedildi.

Sivil savunma ekiplerinin arama  kurtarma çalışmalarının devam ettiğini ifade eden kaynaklar yaralıların durumunun ağır olduğu dolayısıyla can kayıplarının artabileceğini dile getirdi. (AA)
 
    

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İsrail'in Bedirhan-Barzani Aşkı Bakınız Nereden Geliyormuş... 1930 AĞRI İSYANININ BİLİNMEYENLERİ... Osmanlı Nasıl Yükseldi? İnkilaplarımız: Eğitimde Birlik (Tevhidi Tedrisat Kanunu) SEVR'İN ALTINDA BAKINIZ NE YATIYORMUŞ... Dağlıca'da Ne Oldu, Türk Ordusu'na Bu Tuzağı Kim Nasıl Kurdu, Bir Bakınız... SALTANATIN KALDIRILMASI İsrail Devleti Nasıl Kuruldu...

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Kartlar Açıldı... Rusya'nın Suriye'de Derdi Ne?