70432 izlenme24 Aralık 2017
SOSYAL MEDYA SARSILIYOR

Sosyal medyada anonim bir video dolaşıyor ve bu videoda FETÖ elebaşına bir zamanlar “muhterem hocaefendi” diyen siyasetçiler yan yana getiriliyor.

İlginçtir FETÖ elebaşına MUHTEREM HOCAEFENDİ muhterem diyenlerin hepsi de aynı partide siyaset yapan siyasetçiler.

“DARBE KOMİSYONUNDA BÜYÜK TARTIŞMA”

FETÖ'nün 15 Temmuz darbe girişimini araştırmak amacıyla kurulan Meclis Araştırma Komisyonu Başkanlığı'na, Gülen için geçmişte "Hocaefendi" ifadesini kullanan Reşat Petek'in seçilmesi tartışmaları da beraberinde getirmiş ve Muhalefet "FETÖ'nün avukatlığını yapmakla" suçladığı Petek'in FETÖ ile bağının araştırılması gereken kişilerden biri olduğunu vurgulamıştı.

AKP’Lİ ŞAHİN'DEN, FETHULLAH GÜLEN'E ‘TÜRKİYE'YE DÖNÜN’ ÇAĞRISI

AKP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, haklarında ne söylerse söylesin Fethullah Gülen'i sevdiklerini belirterek, "Hocam artık Türkiye'ye dönün lütfen. Türkiye'de başlamış olan bu fitneyi önleme konusunda hepimize ve hoca efendiye görevler düşüyor" demişti.

BEKİR BOZDAĞ’IN ÖVGÜLERİ UNUTULMADI

Adalet Bakanı Bekir Bakan Bozdağ, OHAL süresinin uzatan Başbakanlık tezkeresinin görüşüldüğü TBMM Genel Kurulunda konuşurken kendisine 2011 yaptığı konuşma hatırlatıldı. 

Bozdağ bu konuşmasında ”Fetullah Gülen bu ülkenin yetiştirdiği değerli bir kıymettir. Seversiniz, sevmezsiniz ama değerli bir insandır, bilge bir insandır. Bu ülkenin milli ve manevi değerlerine bağlı nesillerin yetişmesi için hizmet yapıyor. Her şeyi de açık, devletin denetimi, gözetimi altında açık, her şeyi gözünün önünde olan” demişti.

Kaynak: Ajanslar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ