Ana Sayfa
28 Mart 2018 ( 401 izlenme )

POLİS... ASKER... ARDI ARDINA ŞOK DALGA!..

"ASKERLERE OPERASYON"

Adana'da Fethullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) kapsamında sürdürülen soruşturma kapsamında yapılan operasyonda 27 muvazzaf gözaltına alındı.
 
MUVAZZAF 27 ASKER

İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, FETÖ'nün askeri yapılanmasına yönelik 6 aylık boyunca yaptığı çalışmada, 21 ilde 40 adrese eş zamanlı baskın düzenledi. Yapılan operasyonda halen görevde olan subay ve astsubay 27 kişi yakalandı.

Şüpheliler, sorgulanmak üzere emniyet müdürlüğüne götürüldü.

"AĞRI'DA İKİNCİ  OPERASYON"

Ağrı merkezli 16 ilde yapılan FETÖ/PDY operasyonunda 37 şüpheli gözaltına alındı.

POLİSLER VAR

Meslekten ihraç edilen ve açıkta bulunan emniyet personeli ile örgütün kriptolu haberleşme programı ByLock kullanıcısı olan sivil şüphelilere yönelik polislerin düzenlediği eş zamanlı operasyonda 37 şüpheli gözaltına alındı.

26 Mart'taki operasyonda gözaltına alınan şüphelilerin sorguları sürüyor.

"ÜÇÜNCÜ DALGA"

Adana merkezli 21 ilde Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması’na (FETÖ/PDY) yönelik düzenlenen operasyonda çoğunluğu muvazzaf asker 27 şüpheli gözaltına alındı.

“EŞ ZAMANLI”

Adana İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, örgütün askeri yapılanmasına yönelik 6 aylık çalışma kapsamında 21 ilde 40 adrese eş zamanlı operasyon düzenledi.

“27 GÖZALTI”


Operasyonda, çoğunluğu halen görevde olan subay ve astsubay 27 şüpheli yakalandı.Şüpheliler, sorgulanmak üzere emniyet müdürlüğüne götürüldü.

Kaynak: DHA

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ