9283 izlenme 16 Şubat 2021
Ülkücü olduğunu belirten bir vatandaş "Kendine Muhabir" isimli Youtube kanalında AKP ve MHP'yi sert sözlerle eleştirdi.

‘KORKUM YOK’
"Konuşan herkesi terörist ilan ediyorlar. Ben konuşurum, Allah'tan başka kimseden korkmam" diyen vatandaş, muhabirin, "Ülkücüyüm dediniz şunu merak ediyorum MHP'ye oy veriyor musunuz" sorusuna şöyle yanıt verdi:

‘ÜLKÜCÜYÜM DİYEN ADAM KİMSENİN BOYUNDURLUĞU ALTINA GİRMEZ’
"Hayır. Ülkücüyüm, yıllarca teşkilatta da görev yaptım. 3 sezondur vermiyorum. Ülkücüyüm diyen adam kimsenin gidip boyundurluğu altına girmez. Ülkenin bekası diye diye ülkücülerin, sağcıların oylarını aldılar karşılığında hiçbir şey yapmadılar. Öbür adam ne diyorsa imzalıyor geçiyor. Kardeşim biz sana bunun için oy vermedik. Vatan millet seven insanların haklarını ara diye verdik biz sana. Git onun boyundurluğu altına girip ne diyorsa imzala diye vermedik.”

‘ALPARASLAN TÜRKEŞ’İN TIRNĞI OLAMAZ’

“ Bu zamana kadar diğer partileri gezmiyordu. Şimdi niye geziyor? Kendi yaptırdığı anketlerde oylarının düştüğünü gördüğü için Saadet'le görüşüyor, öbürüyle görüşüyor. HDP'yi o Meclis'e alan sensin, devlet hazinesinden para veren sensin, onu o Meclis'e sokan sizsiniz. Biz sokmadık. Alparslan Türkeş'in tırnağı olamaz. Bu halka bu revadır."

Kaynak: Yeniçağ/ Gunboyu

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturksam.com
Video Haber www.sarizeybek.tv
Özel Haber www.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ