Ana Sayfa
17 Ocak 2018 ( 36488 izlenme )

AKŞENER İYİ VURDU!.. ERDOĞAN ŞAŞKIN!..

Akşener: Yüreğin yetiyorsa İncirlik'i kapatırsın


İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin Altındağ ve Keçiören İlçe Başkanlığı binalarının açılışını gerçekleştirdi. Yaptığı konuşmada Cumhurbaşkanı Erdoğan'a çağrıda bulunan Akşener, "Yüreğin yetiyorsa İncirlik'i kapatırsın" dedi.

İYİ Parti'nin cesur insanların omuz verdiği güç verdiği bir cesurlar hareketi olduğunu söyleyen Akşener şunları kaydetti:

"BOP EŞ BAKANI MİLLİ OLAMAZ"

"Tutturmuşlar 'ittifak yapılıyor'. Milli yerli karşı taraf da gayri milli. Soru bir, BOP Eş Başkanlığı'nı bıraktın mı? Kardeşim sen neyin altına imza attın? Bu arkadaş yerli ve milli buna karşılık bu heyet gayri milli. Hadi ordan be."

"BİRBİRİNİZE ŞEREFSİZ DİYORDUNUZ, N'OLDU ŞİMDİ"

" Açılım sürecinde Sayın Bahçeli ile Erdoğan milliyetçilik üzerinden birbirlerine 'şerefsiz'diyorlar karşı karşıya geliyorlar, arkasından daha ilginç bir şey oluyor. Ankara Milletvekili Aydın Ünal bir yazı yazıyor, 'Sayın Bahçeli salyaları ağzından akarak bağırıp çağırıyor ama onları kendisine yalatacağız'diyor ve gelinen nokta yerli ve milli öbür tarafta da sizler ve bizler gayri milli. Hadi ordan. "

"DAVULLA ZURNAYLA BAĞIRARAK HAREKAT OLMAZ”

“Afrin'deki YPG ve PYD güçleri Rusya'nın kanatları altında, Fırat'ın doğu kısmındaki PYD güçleri ABD'nin kanatları altında. Afrin'e bir harekat yapmayı söylüyorsun. Ben bu ülkede İçişleri Bakanlığı yaptım, davulla zurnayla megafonla biz harekat yapacağız diye bir devlet görevlisi söyleyemez. Kuzularımızı, evlatlarımızı bile bile tuzağa göndermektir. Tedbir alınmasına müsaade etmektir.”

"ÖNCE İNCİRLİK'İ KAPAT"

“ Evet, Afrin'e harekat yapmalısın. Ama Afrin'e yapacağın harekat için Rusya sana ne diyecek, millet bilmek istiyor. ABD'ye bağırıyorsun, biz sizden daha fazla bağırıyoruz. Eğer Afrin'e yapacaksan bu harekatı, İncirlik'i kapatacaksın, Malatya'yı kapatacaksın. Yüreğin yetiyorsa yapacaksın, ondan sonra zaten seninle masaya elin güçlü olarak otururlar.”

"GARİBAN ÇOCUKLARI ÜZERİNDEN KABADAYILIK YAPMA”

“ Ama başka bir dümen döndürüyorsan bu anaların doğurduğu çocuklar üzerinden iç politikada bir dümen döndürüyorsan, daha evvel yaptın çünkü şimdi bir öneride bulunacağım. Paralı askerlik yapmış meşhur siyasetçilerin tümünün oğullarının ön safta bulunmasını öneriyorum. Kendi evlatlarınızı parayla askerlik yaptıracaksınız, gariban kadınların doğurduğu çocuklar üzerinden kabadayılık yapacaksınız. Hadi ordan.”

Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturkstrateji.com
Video Haber www.bilgeturktv.com
Özel Haber www.e-sarizeybek.com
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ