Ana Sayfa
12 Şubat 2018 ( 2101 izlenme )

ALİ KOÇ'TAN TARAFTARA ÇARPICI MESAJ!..

KOÇ: YOLA ÇIKTIK, ALLAH UTANDIRMASIN

Fenerbahçe Başkan Adayı Ali Koç, Fenerbahçeli taraftarların değişim istediğini ifade ederek, "Kulübe son dönemde üye olanlar var. Değişim istiyorlar insanlar. Belki o ümidi bende görüyorlar" dedi.

Sarı lacivertli kulüpteki son durumu değerlendiren ve nasıl Fenerbahçeli olduğunu anlatan Koç, şunları söyledi:

'ALLAH UTANDIRMASIN'


“ Ben ve arkadaşlarım değişik bir yola çıktık. Allah utandırmasın. Seçilirsek de seçilmezsek de Fenerbahçe’nin menfaatlerine uygun olsun. Seçilirsem Vehbi Koç’un söylediği gibi en büyük sermayem insan sermayesi olacak. Kulüpleri günlük yönetmek değil mesele, onu işin ehli insanlara verip onları denetleyebilmek önemli. “

“Sporun bir ruhu var. Dil rekabet, birlik ve beraberlik. Bugün kış olimpiyatlarına bakın K.Kore ve G.Kore ortak takımla yarışıyor. Duyduğum zaman inanamıyorum. Sporun böyle bir gücü var.”

'FENERBAHÇE BİR BEREKET'


“Fenerbahçe eskiden Anadolu’ya gittiğinde bereketti. Yeniden neden olmasın? O birleştiriciliği yine yapabilir. Kulübe son dönemde üye olanlar var. Değişim istiyorlar insanlar. Belki o ümidi bende görüyorlar. Fenerbahçe’nin üye sayısı ne kadar artarsa o kadar iyi. Benim inancım Fenerbahçe’nin üye sayısının artması. Bu bağımsızlığı artıracak. Bir heyecan var.”

Afrin'e yönelik Zeytin Dalı Harekâtı'na ilişkin olarak Koç, "Ülkemiz adına doğru bir operasyon" yorumunda bulundu.

Kaynak: Sputnik News

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturkstrateji.com
Video Haber www.bilgeturktv.com
Özel Haber www.e-sarizeybek.com
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ