Oyuncu Nejat İşler, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar sonrası dikkatleri üzerine çekti. İşler, Bülent Ecevit ile ilgili bilgiler paylaşırken “Anlayan anlamıştır. Hadi eyvallah...” diye bitirince sosyal medyada “Erdoğan’ı mı kastediyor” yorumlarının yapılmasına neden oldu.

PEŞ PEŞE PAYLAŞIM
Nejat İşler'in sosyal medya hesabından peş peşe yaptığı paylaşımlar kafaları karıştırdı. Oyuncu, yaptığı paylaşımlarla dikkat çekti. İşler, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, şu ifadeleri kullandı;

‘ATATÜRK’TEN SONRA TEK DEVLET ADAMI’

“2000 yılındaki cumhurbaşkanlığı seçimlerinde üniversite mezunu olmaması nedeniyle Cumhurbaşkanlığı'na aday olamamış, koalisyon partilerinin bu hükmü değiştirme teklifini ve kendisine cumhurbaşkanlığı teklifi getirmesini ise teşekkür ederek reddetmiştir. Mustafa Kemal Atatürk'ten sonra mal varlığını devletine bağışlayan tek Türk devlet adamıdır. Mekke Şeyhülislamı Hacı Emin Paşa Bülent Ecevit’in anne tarafından büyük dedesiydi. Ecevit’in annesi vefat ettiği için miras kendisine kalmıştır. Mirası bağışlamıştır" ifadelerini kullandı.

Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturksam.com
Video Haber www.sarizeybek.tv
Özel Haber www.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ