7571 izlenme 12 Eylül 2021
Sezgin Baran Korkmaz’dan 10 milyon Euro istediği iddialarının ardından canlı yayına çıkarak mal varlığının soruşturulmasını isteyeceğini söyleyen Veyis Ateş’ten 3 aydır ses çıkmadı. Konuyla ilgili suç ihbarında bulunan Sedat Peker de Twitter hesabından bu olayı hatırlattı.

‘ÜÇ HAFTA ÖNCE PAZARTESİ SAVCILIĞA GİDECEĞİM’ DEMİŞTİ
Veyis Ateş, Sezgin Baran Korkmaz’dan 10 milyon Euro istediği iddialarının ardından öce Habertürk’ten istifa etti ardından da canlı yayına çıkarak İsmail Saymaz’ın sorularını yanıtlamıştı. Ateş, katıldığı canlı yayında hakkındaki iddiaları yalanlayarak, “Pazartesi gününden itibaren teknem, villam, boğazda villam var mı, ben kendim soruşturulmasını isteyeceğim. Ailemde, yakın arkadaşlarımda, benim üzerimden bir servet çoğalması var mı buyursunlar araştırsınlar.” ifadelerini kullanmıştı.

ARADAN 3 AY GEÇTİ
Söz konusu iddialar Haziran ayında gündeme gelirken Veyis Ateş’in, 18 Haziran günü çıktığı yayında bir, iki gün içinde soruşturma isteyeceğini duyurmasının üzerinden yaklaşık 3 ay geçmesine rağmen herhangi bir başvuru olmadığı öğrenildi. Ateş’in Savcılığa ne zaman gideceği merak konusu olurken, iddiaları o dönem gündeme getiren Sedat Peker, Twitter hesabında bu konuya dikkat çeken bir paylaşımı rtweet etti.

Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturkstrateji.com
Video Haber www.bilgeturktv.com
Özel Haber www.e-sarizeybek.com
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ