3335 izlenme 14 Şubat 2021
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, PKK'ya yapılan operasyon ve 13 Türk vatandaşının PKK tarafından şehit edilmesi hakkında paylaşımlarda bulundu. 

HİDAYET HIYANET MELANET MİLLET
Bahçeli ‘Herkes tarafını ve tercihini yapmalıdır: Ya hıyanet ya hidayet, ya melanet ya da millet’. Öte yanda emekli albay Erdal Sarızeybek TRT’ye çıkarılan şehit katili Osman Öcalan’a atıfta bulunarak ‘Hidayete gel sayın Bahçeli 74 şehidimizin kemikleri sızlıyor’ diyerek tepki gösterdi.

Devlet Bahçeli'nin açıklamaları şöyle oldu:
“PKK/YPG demek insana ve insanlığa ait olan her değer ve emanetin imhası demektir. Hain örgüt tarafından kaçırılıp bir mağarada alıkonulan on üç sivil vatandaşımızın katledilmesiyle ilgili acı haber milli yüreklere ateş topu gibi düşmüştür. Nihayetinde söz hükmünü kaybetmiştir!”

‘KADER ANI’
“Şehit olan hem kahraman askerlerimize de hem de aziz vatandaşlarımıza Cenab-ı Allah’tan rahmetler diliyorum. Başımız Sağolsun diyorum. Mağara katliamının PKK terör örgütü ve destekçilerinin hesaba çekilmesi için bir yol ağzı, bir karar ve kader anı olduğuna inanıyorum.”

‘YA HİDAYET YA İHANET’
Bundan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacak, hiç kimse şablon ve bildik ezberlerin arkasına saklanamayacaktır. Masumların kafalarına kurşun sıkan hainleri kim aklamaya ve arkalamaya yelteniyorsa bilinsin ki cinayetlere taammüden iştirak etmiş demektir. Ve teröristtir. Herkes tarafını ve tercihini yapmalıdır: Ya hıyanet ya hidayet, ya melanet ya da millet.”

SARIZEYBEK ‘HİDAYETE GEL SAYIN BAHÇELİ’

Öte yanda emekli albay Erdal Sarızeybek TRT’ye çıkarılan şehit katili Osman Öcalan’a atıfta bulunarak ‘Hidayete gel sayın Bahçeli 74 şehidimizin kemikleri sızlıyor’ diyerek tepki gösterdi.

Kaynak: Ajanslar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturksam.com
Video Haber www.sarizeybek.tv
Özel Haber www.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ