Ana Sayfa
17 Şubat 2018 ( 8788 izlenme )

ERBAKAN HOCA'NIN BAŞDANIŞMANI SONUNDA İSYAN ETTİ!..

GÜNDOĞAN: SONUÇ ÇÖKÜŞTÜR

Uzun süre Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcılığı ve Prof Dr. Necmettin Erbakan'ın baş danışmanlığını yapan Profesör Dr. Mete Gündoğan, son dönemde artan II. Abdülhamid övgülerine tepki gösterdi.

“ABDULHAMİD ROL MODEL OLAMAZ”

CHP'nin de Mustafa Kemal Atatürk ve Cumhuriyetin kurucularıyla ilgili skandal diyaloglar nedeniyle RTÜK'e şikayet ettiği dizi için Gündoğan "Sultan Abdülhamid, günümüz idarecilerine rol model olamaz ve olmamalıdır. Neticede kaybetmiş ve koca Payitaht'ı teslim edip kenara çekilmiş bir sultandır. Sebepler ne olursa olsun, sonuç çöküştür" ifadelerini kullandı.

Sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Gündoğan şu ifadeleri kullandı:

“SONUÇ ÇÖKÜŞTÜR”

“Payitaht Abdülhamid dizisi ile ilgili fikirlerimi daha önce paylaştım. Sultan Abdülhamid, günümüz idarecilerine rol model olamaz ve olmamalıdır. Neticede kaybetmiş ve koca Payitaht’ı teslim edip kenara çekilmiş bir sultandır. Sebepler ne olursa olsun, sonuç çöküştür.

“DUYUNU UMUMİYEYİ KURDU”

Keşke Abdülhamid ll; faizi yasaklasaydı, yüksek faizli borç almasaydı, Duyunu Umumiyeyi kurmasaydı, masonlara/materyalizme fırsat vermeseydi, toprak vermeseydi, kendini halletmeye gelenleri halletseydi çok daha ulu hakanımız olurdu. Sadece peygamberler masumdur, liderler değil.”

19

20
Kaynak: Sözcü

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturkstrateji.com
Video Haber www.bilgeturktv.com
Özel Haber www.e-sarizeybek.com
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ