Ana Sayfa
27 Ocak 2018 ( 24973 izlenme )

ERDOĞAN İTHAM ETTİ... CHP'DEN BOMBA UYARI!..

CHP: AKLINIZI BAŞINIZA ALIN

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ege Denizi'inde işgal altındaki adalarla ilgili CHP'yi hedef alan sözlerine son dakika yanıtı geldi. 


"LOZAN VATANIMIZIN TAPU SENEDİDİR"

CHP'li Tezcan "Lozan, Afrin’de uğruna mücadele ettiğimiz vatanın tapu senedidir" dedi ve ekledi: "Aklınızı başınıza alın!"

CHP’nin Ege Denizi’ndeki Yunanistan’ın işgalindeki adalarla ilgili eleştirilerine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bugün yanıt verdi. CHP Parti Sözcüsü Bülent Tezcan Erdoğan’a şu karşılığı verdi:

“AKLINIZA BAŞINIZA ALIN!”

“Lozan'ı küçümseyip tartışmaya açarak Afrin'de Vatan'ın güvenliği savunulamaz. Afrin'de eli tetikte göğsü cephedeki askerimizin güvenliğini korumaya çalıştığı vatanın tapu senedi Lozan'dır. Aklınızı başınıza alın. Lozan, Afrin'de uğruna mücadele ettiğimiz vatanın tapu senedidir. Unutmayın.”

ERDOĞAN NE DEMİŞTİ?


Erdoğan, bugün yaptığı açıklamada;

“EGE’DEKİ ADALARI CHP VERDİ”


“Şimdi Kılıçdaroğlu'na sorarsan Lozan'da kazandığımızı söyler. Ondan sonra da adaların faturasını AK Parti'ye kesmeye kalkar. Adaları siz verdiniz, siz. Sizin partinizin başında olanlar verdi ve şimdi tarihi dosyaları hazırlatıyorum ve o tarihi dosyaları, Lozan da dahil olmak üzere bunların önüne de milletime de bunları o belgelerle anlatacağız” demişti.

İŞTE TEZCAN'IN PAYLAŞIMI:

basliksiz-2

Kaynak: Sözcü.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ