7982 izlenme 04 Temmuz 2021
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Türkiye Büyük Meclisi'ne gelen dokunulmazlık dosyasının ardından sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşımda bulundu. Görüntülü olarak açıklama yapan Kılıçdaroğlu, şöyle konuştu:

‘BENİ HAPSE ATMAK İSTİYORLAR’

"Sevgili halkım, dostlarım, yol arkadaşlarım, biliyorsunuz hakkımda düzenledikleri fezlekeyi Türkiye Büyük Meclisi'ne hafta içi gönderdiler. Hapse atmak istiyorlar beni. Çünkü korkmanızı istiyorlar. Sakın ha korkmayın gençler, sakın umudunuzu kaybetmeyin. Daha güzel Türkiye'ye çok yakınsınız. Bir taneniz bile bu tehditler nedeniyle artık bu ülkede yaşanmaz derse varsa bir hakkım helal etmem.

‘BANA VE AİLEME HER ŞEYİ YAPTILAR’
Önüme mermi attılar bu ülkede yaşanmaz demedim. Şehit cenazesinde öldürmek istediler beni. Demedim ben bu lafı. Bulunduğum evi ateşe verin diye bağırıyordu iktidarın provokatörleri. Ben o lafı içimden bile geçirmedim. Bulunduğum konvoya silahlı saldırı yapıldı. Her türlü saldırıyı 10 senede yaptılar. Bana ve aileme bunları yaşattılar. Bir kere bile demedim.

‘SENDEN ÇEKİNMİYORUM’

“Sana gelince Erdoğan, sana iki çift lafım var. Sen bana ne yapabilirsin. Sen ve avanelerin bana ne yapmadınız ki bundan sonra yapacaklarından korkarım. Senin iktidarın bana ve aileme yaşatmadık ne bıraktınız ki senden zerre kadar çekineyim.”

Kaynak: Ajanslar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturkstrateji.com
Video Haber www.bilgeturktv.com
Özel Haber www.e-sarizeybek.com
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ