6278 izlenme 15 Mart 2018
NAKŞİ ŞEYHİ: “BU BİR KERAMET”

Nakşibendilerin lideri Şeyh Ahmet Yasin Bursevi'Bursevi daha önceki konuşmasında Chalenger uzay aracını cıvataları gevşeterek düşürdük" demişti. Bursevi, videonun yarattığı tepkilerden sonra yeniden kamera karşısına geçti. Bursevi şunları söyledi:

“BU BİR KERAMET”

"Anlattığımız olayın faili biz değiliz, biz gençtik o zaman, yanımızda Ahmet Amca ve Mehmet Amca'nın yaşadıkları hali biz şahit olup söyledik. Tarikatta bu tür kerametler vardır, kerameti gösteren de biz değiliz. Şahit olmamıza rağmen 7 astronotun ölmesine sevinecek insan mıyız!"

NE DEMİŞTİ?


“Bu Challenger diye bir uzay aracı fırlattılar ya. O tam fırlatıldığı zamanda Habbe'nin içindeydik. Bak yazılıdır o da. Habbe'nin içerisindeydik, Ahmet amca Hızır Aleyhiselam’dan yardım istedi. Televizyon yok, hatmenin içerisindeyiz. Fırlatıldı hala niye patlamadı diyor Ahmet amca. Sesli konuşuyor, duramıyor. 

Mehmet Emin amca da dedi ki 'Ahmet merak etme cıvatalarını gevşettik biraz sonra bu düşecek.' Yemin ediyorum, saatle yazdık oraya. Dediği saatte tam saniyesi saniyesine ertesi gün haberlerde dinledik. O saatte Challenger patladı.”

Kaynak: Cumhuriyet/ Gerçekgündem

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturksam.com
Video Haber www.sarizeybek.tv
Özel Haber www.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ