Ana Sayfa
20 Aralık 2017 ( 25271 izlenme )

İDDİA AĞIR!.. POLİSTE ÇOK CAN SIKICI KADROLAŞMA!..

“HALİD-İ NAKŞİ MENZİL TARİKATI POLİSTE ÜS KURMUŞ”


Yeniçağ yazarı Batuhan Çolak çok önemli bir tespiti bugünkü köşesine taşıdı.

“İsmi ve görev yeri bende saklı olan, devletini seven; FETÖ'ye, ona, buna bulaşmamış dürüst bir memurun anlattıklarına gelin hep birlikte kulak verelim” diyen Çolak, güvenilir kaynaktan gelen dikkat çekici bilgileri kamuoyu ile paylaştı.

Çolak'a bilgi veren emniyet mensubu, polis içerisinde Halid-i Nakşi Menzil tarikatının üs kurduğunu bildiriyor ve koruma kadrolarına bu tarikat mensupları dışında hiç kimsenin alınmadığını” ileri sürüyor.

İşte o çarpıcı açıklamalar:

"TARİKATTAN TANIDIĞIM OLMADIĞI İÇİN KOMİSER YAPMADILAR"

"Emniyet teşkilatında eskiden soru çalarak, kul hakkı yenilerek polis yapılıyordu. Şimdi ise bunlar alenen yapılıyor. Örneğin ben iki defa komiserlik sınavını kazandım Menzil tarikatıyla AKP'den üst düzey tanıdığım olmadığı için ikisinde de kazanamadım. Şu an yeni komiser olanlar özellikle AKP Gençlik teşkilatından referans olarak geliyorlar.”

“REFERANS YA TARİKAT YA CEMAAT YA VAKIF”

"Bunun yanında TÜRGEV, Birlik Vakfı gibi kurumların yanı sıra adını bilmediğim tarikat ve cemaatlerin referansıyla komiser olanlar var. Torpille bir anda yükseltilen 23 yaşındaki tecrübesiz kişiler, yıllarını mesleğe vermiş polislere amirlik yapar hale geliyor. Mesela 96 saat ders görüp komiser olan FYO'cüler var. Yine AKP teşkilatının referans olduğu POEM'ciler var. 8 ayda komiser yardımcılığına atanıyorlar. Bunların çoğu AKP Gençlik teşkilatında yetişen kişiler.”

“MENZİL( HALİD-İ NAKŞİ) TARİKATINDAN DEĞİLSENİZ…”

Mesela devlet büyüklerinin (Bakan, Başbakan, Cumhurbaşkanı vs.) koruma kadrosuna geçmek istersen Menzil tarikatı üyesi olmazsan asla seni almazlar. Başta İstanbul olmak üzere, Narkotik Şube'ye ancak Menzil tarikatının referansıyla geçilebilir."
 
“MENZİL( HALİD-İ NAKŞİ) TARİKATI ÜS KURMUŞ”

“Şu an meslekte eğitim gören komiser yardımcıları içinde olan bir arkadaşımın söylediğini aktarayım. Menzil tarikatı orada kendisine ayrı bir grup kurmuş, ayrı takılmakta, ayrı gezmekte. Polislere, üst karar organları tarafından kesinlikle adaletsiz davranmaktadır. Polis müdürleri üzerinde aşırı bir siyasi korku var. Zaten siyasi korku ülkenin her tarafına yayılmış… Polis müdürleri AKP ilçe teşkilatı başkanından emir alacak kadar korkuyorlar."

Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ