Ana Sayfa
13 Haziran 2021 ( 3796 izlenme )

Mardin 'Karar Çıktı'

Vatan Partisi Mardin İl Başkanı Halis Çur ve yönetim kurulu dahil toplam 250 kişi partilerinden istifa ederek İYİ Parti'ye katılacak.

TOPLU KATILIM
İYİ Parti'ye katılan Halis Çur, Kızıltepe İlçesi Cumhuriyet Mahallesi Mahalle Başkanı olarak görev aldı. Katılımla ilgili görüşlerini ifade eden Halis Çur, "Turkiye'nin Sayın Meral Akşener ve İYİ Parti iktidarında iyi olacağına yürekten inandığımızdan dolayı Mardin il ve ilçe teşkilatlarının çaba ve gayretlerini takdir ettiğimiz için İYİ Parti Kızıltepe teşkilatına katıldık" şeklinde konuştu. Halis Çur, toplamda 250 kişinin İYİ Parti ailesine katılım sağlayacağını belirtti.

KATILIMLAR ARTIYOR
Katılımda konuşan İYİ Parti Mardin İl Başkanı Süleyman Akar, "Aramıza katılan Halis Çur kardeşimize ve beraberindeki yeni üyelerimize İYİ Parti ailemize katıldıklarından dolayı çok teşekkür ediyorum" dedi. 


Akar, Mardin'in tüm ilçelerinde her gün İYİ Parti'ye yeni üyelerin katıldığını Mardin'in 703 mahallesine, mahalle başkanları atamaları için gönüllü olarak gelen hemşerilerine mahalle başkanlıkları verdiklerini de ifade etti. İYİ Parti Mardin İl Başkanı Süleyman Akar, Kızıltepe İlçe Başkanı Fahrettin Cevheroğlu ve yönetimine de gayretlerinden dolayı teşekkür etti.

Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturksam.com
Video Haber www.sarizeybek.tv
Özel Haber www.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ