Ana Sayfa
29 Ocak 2018 ( 7285 izlenme )

MHP'Lİ MECLİS ÜYESİNE BALGAT'TAN İNANILMAZ TAVIR!..

MHP MECLİS ÜYESİNİ PARTİYE ÜYE YAPMADILAR, İSTİFA ETTİ


MHP'nin Bursa Büyükşehir Belediyesi ve Yenişehir Belediyesi Meclis Üyesi Ercan Özel partisinden istifa ettiğini açıkladı.

Bursa Büyükşehir Belediyesi ve Yenişehir Belediyesi Meclis Üyesi Ercan Özel partisinden istifasını şu sözlerle kamuoyuna duyurdu:

“ISRAR ETTİLER, GÖREVİ KABUL ETTİM”


2014 yerel seçimleri öncesinde, şahsıma ihtiyaçları olduğunu söyleyen, yöneticilerinin ısrarları sonucu, görev aldığım partime, 4 yıl boyunca oldukça emek verdim, görünen ve görünmeyen gerçekten çok büyük fedakârlıklar yaptım.

“ONCA BAŞVURUMA RAĞMEN ÜYE YAPMADILAR”


Maalesef bu süre zarfında, defalarca sözlü ve yazılı olarak yaptığım Milliyetçi Hareket Partisi üyelik başvurusu taleplerime, olumlu cevap alamayarak, çalıştığım ve hizmet ettiğim partime üye yapılmadım.

“MHP ÇATISI ALTINDA SİYASET İMKANI KALMADI”


Aylardır yaptığım değerlendirmeler sonucunda ise en son geldiğim noktada, Milliyetçi Hareket Partisi kadrolarında ve çatısı altında, Bursa ve Yenişehir’in bekası için mücadele etme imkânımın kalmadığını gördüm.

“MHP İÇİNDE DEMOKRATİK VE HUKUK KANALLARI TIKANDI”


Son yıllarda parti içi demokratik ve hukuk kanallarının tıkandığı, siyasi partiler yasası ile tüzükten kaynaklanan parti içi hakları kullananların ihanetle suçlandığı, Demokratik parlamenter sistemi rafa kaldıran referandum sürecinin yanında, Türkiye’de hukukun üstünlüğü ve toplumsal huzurun sistematik bir şekilde, ciddi olarak yok edilmeye çalışılması sonrası, gerek ülkem, gerekse geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız adına, MHP’nin almış olduğu yanlış birtakım karar ve tavırları da, bu kararımı almamda önemli bir etken olmuştur.

“İSTİFA EDİYORUM, HAKKIM HELAL OLSUN”

Bu sebeple, yıllardır onur ve gururla görev yaptığım Milliyetçi Hareket Partisi meclis üyeliğinden, büyük bir üzüntü ile ayrılmış olduğumu, tüm Bursa ve Yenişehir kamuoyuna saygıyla beyan ediyorum.

Milliyetçi Hareket Partisi için 4 yıl boyunca yaptığım tüm emeklerimin helali hoş olsun.

“YENİŞEHİR’E HİZMET ADINA GÖREVİME DEVAM EDECEĞİM”


Bölgemde, dürüst ve ilkeli siyaset yapılabildiğini gösterebilmek adına, Büyükşehir ve Yenişehir Meclislerinde halka hizmet noktasında, kalan 14 ay boyunca görevime devam edeceğim. Mecliste geçireceğim son anıma kadar, Yenişehir’i ve Yenişehir halkının üzerime yüklediği sorumluluğu düşünerek, hizmet etme gayreti içinde olacağım.

Kamuoyunun bilgisine sunarım.Ercan ÖZEL
Bursa Büyükşehir Belediyesi ve
Yenişehir Belediyesi Meclis Üyesi

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturkstrateji.com
Video Haber www.bilgeturktv.com
Özel Haber www.e-sarizeybek.com
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ