Ana Sayfa
12 Şubat 2018 ( 19245 izlenme )

NAGEHAN ALÇI KONUŞTU... "YALI MALI YOK"

Nagehan Alçı: “Ortada yalı malı yok, evimiz bir yokuşta!”

Nagehan Alçı, 1725 Aralık öncesi Bank Asya'dan çektikleri krediyle aldıkları evle ilgili yapılan suçlamalara yanıt verdi.

Alçı, "Ortada yalı, malı yok. Bizim bir yalımız yok. Evimiz bir yokuşta. Bir sitede, üç katlı bir binanın bahçe katı dairesi. Söylenen bütün laflar yalan" ifadelerini kullandı.

Nagehan Alçı'nın "Olmayan yalı ve bitmeyen yalanlar" başlığıyla yayımlanan yazısı şöyle:

“ORTADA YALI MALI YOK”

“ Ortada yalı, malı yok. Bizim bir yalımız yok! Evimiz bir yokuşta. Bir sitede, üç katlı bir binanın bahçe katı dairesi. Söylenen bütün laflar yalan! Tam 5 yıl oldu, Şubat 2013’te bir ev kredisi almaya karar verdik. 1725 Aralık’tan aylar önceydi. O zaman neredeyse bütün devlet kurumlarının ve devlet şirketlerinin parası Bank Asya’daydı. Devlet nezdinde meşru bir bankaydı. “

“İPOTEKLE BU KREDİYİ ALDIK”

"Şimdi bize iftira attıran kimilerinin, ayrıca neredeyse birçok TÜSİAD ve CHP üyelerinin de bu bankayla ticari ilişkisi vardı. Hem aldığımız maaş bordrolarını, hem ailemizin üzerine olan tapuları, hem de satın aldığımız evi ipotek göstererek o dönem piyasadaki faiz oranı ne ise o kadar bir oranla bu krediyi aldık. “

“KREDİ BORCUMUZU TMSF’YE ÖDÜYORUZ”

“ Biz daha önce de Türkiye İş Bankası’ndan, Garanti Bankası’ndan, Akbank’tan krediler almış ve hepsini ödemiş insanlarız. Bu kredi borcumuzu da şimdi TMSF’ye her ay kuruşu kuruşuna ödüyoruz. Uydurulduğu gibi 7 milyon dolar gibi bir rakam da yok. Aldığımız kredi bu paranın yedide biri değerinde bile değil.”

“ BUNDAN BÖYLE YARGIDA HESAP VERİRLER”


“ Bugüne kadar bu zırvaları önemsemedim ve dava açmadım ama bundan böyle aynı yalanları en ufak bile olsa ima edenlerle mahkeme kapısında hesaplaşacağız! Kısacası bu kadar riyakârlık, yalan, kaypaklık ve kötü niyetin iç içe geçtiği az hikâyeye rastlanır. 


Yalıymış, kıyakmış, ödemiyorlarmış... Bütün iftiralara karşı gerçekler budur ve bu kadardır!”

Kaynak: Cumhuriyet

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturkstrateji.com
Video Haber www.bilgeturktv.com
Özel Haber www.e-sarizeybek.com
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ