165 izlenme 08 Ocak 2020
Bildiğiniz gibi PKK terör örgütünün iki numaralı ismi Osman Öcalan TRT'ye çıktı. Osman Öcalan, PKK terör örgütü elebaşı Abdullah Öcalan’ın İmralı'dan servis edilen mektubunu ve İstanbul seçimi ile ilgili görüşlerini TRT ekranlarından aktardı.

DAHA ÖNCE DE AKİT TV’NİN ÖZEL KONUĞU OLMUŞTU


Temmuz 2018'de de Osman Öcalan Akit Tv’deydi. Akit TV'de Sabri Balaman'ın sunduğu Gündem Özel programının konuğu bebek katili Öcalan’în kardeşi Osman Öcalan idi. Kerkük'te yaşayan Osman Öcalan Akit TV'de yayınlanan özel röportajında Türkiye’ye tavsiyelerde bulunmuştu.

ÖNCE AKİT ARDINDAN TRT

PKK terör örgütü elebaşı Abdullah Öcalan'ın 23 Haziran'a ilişkin çağrıda bulunmasının Anadolu Ajansı tarafından servis edilmesinin ardından bir skandal da TRT'de yaşandı. TRT Kürtçe kanalı ,Şemdinli’de ’74 askerimizin katili’ ve 90’lı yıllarda yapılan karakol baskınlarını yapan Abdullah Öcalan’ın kardeşi Osman Öcalan’ı ekrana çıkardı.

AKİT TV DE DAHA ÖNCE BU KATİL İLE ÖZEL RÖPORTAJ YAPMIŞTI

Temmuz 2018'de de Osman Öcalan Akit Tv’deydi. Akit TV'de Sabri Balaman'ın sunduğu Gündem Özel programının konuğu bebek katili Öcalan’în kardeşi Osman Öcalan idi. Kerkük'te yaşayan Osman Öcalan Akit TV'de yayınlanan özel röportajında Türkiye’ye tavsiyelerde bulunmuştu.

SUÇ DUYURUSU
Kamuoyunda büyük infiale açan bu durum üzerine binlerce insan cumhuriyet savcılıklarına suç duyurusunda bulunmuştu. Ankara Cumhuriyet Başsavcılığından karar çıktı.

İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ DEDİLER DOSYAYI KAPATTILAR

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, Terör suçları soruşturma bürosunun 2019/109334 soruşturma ve 2019/110226 Sayılı Kararıyla ‘Kovuşturmaya Yer Olmadığına Karar verilerek dosya kapatıldı. Böylece binlerce askerimizin ve sivil vatandaşımızın katili Osman Öcalan’ın bu eylemleri suç sayılmadı. Halen hakkında açılmış dava da yok.

SARIZEYBEK: OSMAN ÖCALAN 74 ASKERİMİZİN KATİLİDİR

Emekli albay Erdal Sarızeybek yaşadıklarını anlattı; 1992 YILINDA Şemdinli Hudut Tabur Komutanı idim… bir ay içinde Alan, Aktütün ve Derecik’te peş peşe üç ağır saldırı yaşadık… saldıran teröristlerin çoğunu vurduk ama 74 askerimiz bu çatışmalarda şehit düştü…

Kod adı Ferhat olan Osman Öcalan, şuan ordumuz Pençe harekatını yaptığı Hakurk alan sorumlusuydu. Saldd adı yöneten o, şehitlerimizin katili de oydu. Şimdi 74 Askerimizin katili Osman Öcalan'ı devletimizin televizyonu TRT'ye çıkardılar, canlı yayın yaptılar...

Başta Cumhurbaşkanlığı olmak üzere İçişleri ve Adalet Bakanlıklarına çağrı yapıyorum, 'ben canlı tanığım yakalayın bu katili' diyorum, 'TRT'de bu katili ekrana çıkartanlar hakkında işlem yapın' diyorum… Cumhurbaşkanlığını şikayet dilekçesi verdim, cevap bekliyorum… Ve nihayet savcılıktan cevap geldi, katilin dosyası kapatılmış, 74 askerimizi şehit etmek suç değilmiş.

Eğer ki uyanmamız için gökten başımıza taş yağması gerekiyorsa, bu saatten sonra bırakın yağsın!..

Erdal Sarızeybek

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturksam.com
Video Haber www.sarizeybek.tv
Özel Haber www.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ