Ana Sayfa
11 Haziran 2021 ( 11840 izlenme )

Peker 'Operasyon'

Sedat Peker'in lideri olduğu organize suç örgütüne yönelik İstanbul merkezli 2 ilde düzenlenen operasyonda gözaltına alınan 4 şüpheli, serbest bırakıldı. Öte yanda organize suç örgütü lideri Sedat Peker, AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'a ilişkin çarpıcı bir iddiada bulundu. Cezaevindeyken Erdoğan'ın Ceza Tevkifevleri Genel Müdürünü kendisini ziyarete yolladığını öne süren Peker, MHP'li vekillerin de kendisini ziyaret ettiğini yazdı.

ŞÜPHELİLER ADLİYEDE
İstanbul Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekiplerince İstanbul ve Şanlıurfa'da düzenlenen operasyonda gözaltına alınan şüpheliler F.Ö, A.N.K, M.A. ve A.Y'nin emniyetteki işlemleri tamamlandı. Şüpheliler Kartal'daki Anadolu Adalet Sarayı'na getirildi.

‘BİR ŞÜPHELİ SAVCILIK ÜÇ ŞÜPHELİ HAKİMLİK TARAFINDAN SERBEST BIRAKILDI’

Burada soruşturmayı yürüten savcılığa çıkarılan 4 şüpheliden A.Y. ifadesinin alınmasının ardından serbest bırakıldı. Savcılık, şüphelilerden F.Ö'yü "birden fazla kişi tarafından silahlı yağma", A.N.K. ve M.A'yı ise "birden fazla kişi tarafından silahlı yağma suçuna azmettirme" suçlarından tutuklanmaları talebiyle nöbetçi hakimliğe gönderdi. Anadolu Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliği, şüpheliler F.Ö., A.N.K. ve M.A'nın tutuklanmalarına yönelik talebi reddederek, adli kontrol tedbirleri kapsamında serbest bırakılmalarına karar verdi.

İDDİA 'BÜYÜYOR'
Öte yanda organize suç örgütü lideri Sedat Peker, AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'a ilişkin çarpıcı bir iddiada bulundu. Cezaevindeyken Erdoğan'ın Ceza Tevkifevleri Genel Müdürünü kendisini ziyarete yolladığını öne süren Peker, MHP'li vekillerin de kendisini ziyaret ettiğini yazdı.
Kaynak: Ajanslar/ gerçekgundem

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturksam.com
Video Haber www.sarizeybek.tv
Özel Haber www.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ