9107 izlenme 13 Aralık 2019
Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu, hükümeti ABD ve İsrail tutumunu eleştirerek "ABD ile müttefikseniz, İsrail'le müttefiksiniz demektir" dedi

ABD VARSA  İSRAİL DE VAR, İKİ KERE İKİ DÖRT

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu Habertürk televizyonunda "Nedir, Ne değildir?" programında gazetecilerin sorularını cevapladı. Gazetecilerin hükümetin ABD ve İsrail'le olan ilişkilerle ilgili sorusuna Karamollaoğlu, "Amerika ile müttefikseniz, İsrail'le de müttefiksiniz demektir. Bu iki kere iki dört gibidir" ifadelerini kullandı. Karamollaoğlu şöyle konuştu:

‘SİYASİ VE TİCARİ İLİŞKİLER HIZLA BÜYÜYOR’
"ABD ve İsrail'le ittifak. Amerika'nın bütün tavırlarına rağmen. Amerika ile müttefikseniz İsrail ile müttefiksiniz demektir. İsrail katliam yapıyor, Tayyip Bey bunları tenkit ediyor ama siyasi ve ticari münasebetlerimizde hiçbir değişiklik yok."

CANLI YAYINDA KARAMOLLAOĞLU'NA MÜDAHALE!..

Öte yanda, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Habertürk TV’de katıldığı canlı yayında, Türkiye Cumhuriyeti’ne ‘katil devlet’ diyen Nagehan Alçı’nın konuşmasını sürekli kesmesi üzerine sözlerini tamamlayamadı. AKP’yi eleştiren Saadet Lideri Karamollaoğlu’nun sık sık sözünü keserek müdahalelerde bulunan Alçı, hükümetin çok büyük işler yaptığını söyledi.

KARAMOLLAOĞLU: ‘FRABRİKALARIMIZ GİTTİ, BORÇ ALINDI, ÜRETİM YOK’

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Habertürk TV ekranlarında yayınlanan Nedir Ne Değildir Özel Programı’na katılarak, gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘Millî Görüş gömleğini çıkardık’ ifadesini eleştiren Karamollaoğlu, AKP’nin Türkiye’deki 95 yıllık fabrikaları yıktığını söyledi. Karamollaoğlu, AKP’nin kısa vadede başarılı gözüktüğünü belirterek, “Türkiye dışarıya bağlandı. Ekonomik politikalar borca dayalı ve üretmeyen bir ekonomi anlayışı var” dedi.

ALÇI SIK SIK SÖZÜNÜKESİNCE KARAMOLLAOĞLU’NA KONUŞMA FIRSATI KALMADI

Saadet lideri Temel Karamollaoğlu’nun konuk olduğu Nedir Ne Değildir Özel Programı’na dahil edilen Nagehan Alçı ise, Karamollaoğlu’nun AKP’ye yönelik eleştirileri üzerine araya girdi. AKP iktidarını eleştiren Karamollaoğlu konuşurken sık sık araya giren Alçı, hükümetin Türkiye’nin 95 yıllık fabrikalarını sattığını söylemesi üzerine Karamollaoğlu’nun sözünü keserek hükümeti savunan ifadeler kullandı.

Kaynak: Yeniçağ/ Milligazete

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturksam.com
Video Haber www.sarizeybek.tv
Özel Haber www.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ