1513 izlenme 28 Mayıs 2021
Organize suç örgütü lideri olduğu iddiasıyla hakkında soruşturma başlatılan Sedat Peker‘in iddialarının ardında İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, TRT Haber‘de Kanal Koordinatörü Yahya Bostan, Koordinatör Yardımcısı Aysun Torun Orhan ve TürkMedya Ankara Temsilcisi Melik Yiğitel‘in sorularını yanıtladı.

‘SUÇ GAZETECİLERE YIKILDI’
CNN Türk canlı yayınında skandal sözler sarf edildi. Hande Fırat’ın Gece Görüşü programına konuk olan TürkMedya Ankara Temsilcisi Melik Yiğitel Sözcü Gazetesi yazarı İsmail Saymaz ile Tele 1 Genel Yayın Yönetmeni Merdan Yanardağ'a karşı ağır ifadeler kullandı.

‘GEVŞEK GEVŞEK GÜLDÜLER’
Yiğitel, TRT Haber’de İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile yapılan canlı yayında kendisini soru soramamakla eleştiren gazetecilere HaberTürk yayınını göstererek, “gevşek gevşek güldürler, sonra oldu, soramadılar edemediler. Ne oldu gevşekler? Diyerek öfke kustu…

‘TEK ADAM ŞOV’
Bu yayın sonrasında Bakan Soylu’nun açıklamaları kadar gazetecilerde tartışıldı. Yayının Soylu’nun ‘tek adam şovuna’ dönüştüğünü ve ‘gazetecilerin soru soramadığı’ sosyal medyada ve gazeteciler arasında çokça konuşuldu.

Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturksam.com
Video Haber www.sarizeybek.tv
Özel Haber www.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ