15648 izlenme 05 Mart 2021
Melih Gökçek’in oğlu Osman Gökçek’e ait olan Beyaz TV’nin Mansur Yavaş’ı kötülemek için düzenlediği “kurmaca” röportaja, köylülerden müdahale geldi. Köyde yaşayan bir kadın "Ne gördüysek Mansur Yavaş’tan gördük, yalan konuşmasınlar. Parayla tutup burada konuşturuyorlar" diyerek tepkisini dile getirdi.

‘MANSUR YAVAŞ’A KUMPASI GERÇEK KÖYLÜLER BOZDU’
Melih Gökçek’in oğlu Osman Gökçek’e ait olan Beyaz TV, sözde bir köylü ile kurmaca bir röportaj yapmak isterken gerçek köylüler devreye girdi. Köyde yaşadığını iddia eden bir adam “Sular akmıyor, altyapı çöktü” dedikten sonra “Saraylar yaptılar, insansız hava araçları yaptılar, hastaneler yaptılar” diyerek propaganda yapmaya başladı. O sırada devreye giren gerçek köylüler “Ne gördüysek Mansur Yavaş’tan gördük, yalan konuşmasınlar. Parayla tutup burada konuşturuyorlar” diyerek kurmaca röportajı bozdu.

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Büyükşehir Çalışıyor adlı Twitter hesabından yapılan paylaşım kısa sürede binlerce paylaşım alarak, gündem oldu. İşte gündem olan o paylaşım;

‘’YİNE YAKALANDILAR’
“Yine yakalandılar… Beyaz TV’nin köylü ile röportaj görünümünde planladığı tezgahı gerçek köylüler çökertti. İlçe belediyesine ait resmi plakalı araçla, kurmaca röportaj vermeye getirilen kişilere gerçek köylüler tepki gösterdi, kara propaganda tezgahı ellerinde patladı.”
Paylaşılan video kısa sürede çokça paylaşım alarak, gündem oldu.

Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturksam.com
Video Haber www.sarizeybek.tv
Özel Haber www.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ